• Wyniki konkursu plastycznego " PLUSZOWY MIŚ- PRZYJACIEL Z DZIECIŃSTWA"

• 01.12.2022 21:29
        • W tym roku z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia obchodzonego na całym świecie 25 listopada w naszej świetlicy odbył się po raz kolejny konkurs plastyczny pt. „PLUSZOWY MIŚ- PRZYJACIEL Z DZIECIŃSTWA". Celem konkursu było zainteresowanie dzieci literaturą o misiach oraz rozwijanie wyobraźni twórczej i zdolności plastycznych. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego misia z dzieciństwa. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy wykorzystali różne techniki plastyczne: rysunek, wyklejanka i wydzieranka, z których powstały przepiękne prace. Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach przyznała następujące miejsca:

W kategorii klas 0-I

Oliwia S. klasa 3a
          Barbara M. klasa 3c
          Liwia J. klasa 3b

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.
          Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone 9 grudnia.
          Iwona Rosińska i Agata Rosłaniec
        • PRZYGOTOWANIA DO KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO

• 30.11.2022 17:25
        • Kochane dzieci z klasy 2a, od dawna nie mogły doczekać się świątecznego kiermaszu.
          W tym tygodniu zaczęliśmy przygotowywać mydełka metodą Decoupage. Nasze pracę będzie można podziwiać i zakupić podczas kiermaszu. Serdecznie zapraszamy.

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

• 29.11.2022 18:13
        • Zapraszamy na wystawę prac plastycznych połączonych z kiermaszem świątecznym. Ozdoby wykonane przez uczniów naszej szkoły będzie można nabyć od 19 do 20 grudnia 2022 r.
          Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na konto Rady Rodziców na potrzeby dzieci objętych opieką świetlicy szkolnej.
        • ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

• 27.11.2022 15:20
        • Czy święto Misia jest potrzebne? Oczywiście, że tak! Miękki, puchaty, bohater wielu książek i filmów, dający poczucie bezpieczeństwa i wsparcia. W dniu 25 listopada klasy 0-III świętowały Dzień Pluszowego Misia. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły przynieśli swoje ulubione misie, które towarzyszyły im podczas lekcji i wspólnej zabawy. Maskotki były różne, od bardzo malutkich do bardzo dużych. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich misiach, rozwiązywali rebusy, odgadywali zagadki oraz w rękawicy przenosili owoce jarzębiny. Przypomnieli sobie również niektóre z filmów z misiem w roli głównej – np. „Gumisie”, „Miś Uszatek”, „Kubuś Puchatek” i „Miś Colargol”. Cały dzień upłynął w ciepłej atmosferze i chociaż pluszowy miś ma już ponad sto lat, to cieszymy się, że wciąż jest naszym dobrym przyjacielem!

• ZIMA

• 24.11.2022 22:00
        • Dziś spadł pierwszy śnieg, po lekcjach więc poszliśmy czym prędzej lepić bałwana. Miał być jeden ale śniegu wystarczyło na więcej bałwanków. Radość, jaką sprawiała zimowa aura widać na twarzach dzieci :)

• PRAWO DO NAUKI, ROZWOJU I ZABAWY

• 22.11.2022 19:23
        • Uczniowie klasy 1c czas wolny spędzają według swoich zainteresowań, rozwijając zdolności plastyczne, konstrukcyjne, taneczne i sportowe :)

• SPORT TO ZDROWIE

• 22.11.2022 18:33
        • W słoneczny dzień, uczniowie klasy 2a podczas zabawy na boisku w "berka-żabi skok" rozgrzewali swoje nogi do konkurencji w zawodach sportowych :)

• DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

• 21.11.2022 17:55
        • Podczas zajęć świetlicowych, uczniowie klasy 2b wykonali bardzo ciekawą prace plastyczną. Jak miło,że nasze świetliczaki w kreatywny sposób promują życzliwość i tolerancję :)

• PRAWA DZIECKA

• 21.11.2022 17:48
        • W związku z obchodzonym Światowym Dniem Praw Dziecka, uczniowie klasy 3a wykonali plakaty edukacyjne :)

• BAŚNIE, BAJKI, BAJECZKI

• 16.11.2022 19:06
        • W naszej świetlicy prowadzone były zajęcia o tematyce baśniowej.  Niezwykły świat przedstawiony w bajkach i baśniach rozwija wyobraźnie dzieci, kształtuje w nich wartości oraz  postrzeganie świata. Uczniowie klasy 1c wykonali prace plastyczne związane z tematem zajęć.