• PRZEGLĄD TALENTÓW

• 06.05.2022 13:48
        • Zapraszamy na "Przegląd Talentów", który odbędzie się 12.05.2022r (czwartek) w sali gimnastycznej. Uczniowie będą prezentowali swoje umiejętności w kategoriach: śpiew, taniec, gra na instrumencie.
        • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

• 16.04.2022 14:57
        • Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju oraz serdecznych spotkań w gronie rodziny życzą:
          Kierownik i wychowawcy świetlicy.
        • ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM "CZYSTA ZIEMIA" :)

• 04.04.2022 13:24
        • Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt."Czysta ziemia" organizowanym przez Świetlicę Sp 76.

Celem konkursu jest:
          - Kształtowanie postaw ekologicznych
          - Propagowanie idei ekologicznego stylu życia
          - Rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności
          - Wzbudzanie świadomości w zakresie problematyki dotyczącej zagrożeń zanieczyszczenia środowiska
          - Poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas 0-3

Technika wykonania pracy konkursowej jest dowolna: malarstwo, rysunek, collage, techniki mieszane.
          Format pracy A3,A4
          Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tematu konkursu, sygnalizującej problematykę ekologiczną z którą zmaga się współczesny świat, bądź proponującą jego rozwiązanie.

Jedna osoba może zgłosić maksymalnie jedną pracę
          Do pracy należy dołączyć oświadczenie o prawach autorskich  załączone do regulaminu.
          REGULAMIN_KONKURSU_PLASTYCZNEGO_CZYSTA_ZIEMIA.docx
          zgoda_na_udzial_w_konkursie.docx

Prace plastyczne składamy u wychowawców świetlicy szkolnej do dnia 29.04.2022r.

Prace będą oceniane w kategoriach klas 0,1,2,3.

Ocenie będą podlegać:
          - zgodność wykonanej pracy z tematem konkursu,
          - przejrzystość, zwięzłość kompozycji oraz umiejętność powiązania jej w zharmonizowaną całość,
          - umiejętność graficznego i kolorystycznego ukształtowania budowy i wyglądu prezentowanej pracy,
          - pomysłowość wykonania,
          - wyraz artystyczny

Zapraszamy serdecznie do udziału :)

• WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "LAURKA DLA DZIADKÓW"

• 18.02.2022 16:48
        • Z radością informujemy, że rozstrzygnięty został konkurs plastyczny " Laurka dla Dziadków" organizowany przez Bibliotekę nr 25 w Falenicy. Nasi uczniowie otrzymali wyróżnienia za przepięknie wykonane prace.
          Serdecznie gratulujemy! :)
        • KONKURS PLASTYCZNY "LAURKA DLA DZIADKÓW"

• 10.01.2022 16:15
        • Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Laurka dla dziadków", organizowanym przez Bibliotekę nr 25 w Falenicy.
          Laurkę należy wykonać w formacie A3 lub A4, technika dowolna.
          Na laurce poza własnym pomysłem artystycznym prosimy umieścić uzupełniony zapis:
          Laurka dla Babci/Dziadka (imię), którą/którego najbardziej cenię za.......
          Prace składamy do dnia 03.02.2022 r. u wychowawców świetlicy szkolnej.
          Konkurs adresowany jest do uczniów klas 1-3.
          Prosimy na odwrocie pracy podpisać ją wg. wzoru: imię, nazwisko, wiek autora, nazwę szkoły a także dołączyć oświadczenie uczestnika (załącznik)
          Oswiadczenie-nr-1.pdf
          Zapraszamy! :)
        • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU RECYTATORSKIEGO "POECI DZIECIOM"

• 16.12.2021 15:49
        • Po raz 10 w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski - Mistrz Recytacji, organizowany przez  ŚOW TPD i świetlicę szkolną. Tematem konkursu była twórczość polskich autorów - "Poeci dzieciom". Cieszy nas duża ilość uczestników - 60 uczniów, wszyscy zostali wyróżnieni, obdarowani dyplomami oraz pluszowymi maskotkami.
          Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszego rozwoju recytatorskiej pasji.

• WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "BARWY JESIENI"

• 01.12.2021 11:55
        •  Z przyjemnością informujemy, że międzyszkolny konkurs fotograficzny pt.”Barwy jesieni” został rozstrzygnięty.
          Fotografia zachęca do obserwacji otaczającego nas świata przyrody, jest zatrzymaniem ulotnej chwili i daje możliwość dzielenia się nią z innymi.
          W każdym zdjęciu, które otrzymaliśmy od Was kryje się piękno oraz nutka pasji.

Po długich naradach jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych.

Kategoria klas 0-3

1 miejsce - Uczeń kl. 2 Sp 76
          2 miejsce - Uczennica kl. 1 Sp 404
          3 miejsce - Uczeń kl. 1 Sp 404
          Wyróżnienie - Uczennica kl. 1 Sp 76

Kategoria klas 4-8

1 miejsce - Uczennica kl. 7 Sp 76
          2 miejsce - Uczenica kl. 8 Sp 404
          3 miejsce - Uczeń kl. 8 Sp 76
          Wyróżnienie - Uczennica kl. 4 Sp 404

Serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy do udziału w konkursach.

• ZAPRASZAMY NA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

• 22.11.2021 14:16
        • Zapraszamy na wystawę prac plastycznych połączonych z kiermaszem świątecznym. Ozdoby wykonane przez uczniów naszej szkoły będzie można nabyć od 13 do 17 grudnia.
          Dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na konto Rady Rodziców.
        • WYNIKI KONKURSU "MÓJ CZWORONOŻNY PRZYJACIEL"

• 04.11.2021 22:52
        • Z przyjemnością informujemy, że w konkursie  plastycznym pt. ,,Mój czworonożny przyjaciel”, którego organizatorem była świetlica w Szkole Podstawowej nr 76  w Warszawie

wszyscy uczestnicy zajęli 1 miejsce !

Staranność oraz pomysłowość jak również technika wykonywanych prac była na wysokim poziomie, dlatego też jury postanowiło przyznać Ex aequo 1 miejsce wszystkim, którzy zechcieli przedstawić nam swoich czworonożnych przyjaciół.

Uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i nagrodami.

Serdecznie wszystkim gratulujemy !